Over MasKo

MasKo is sinds meer dan 10 jaar thuis in klantenbegeleiding en kan u – aannemer of ontwikkelaar – hier dan ook optimaal in bijstaan.

MasKo ontstond in 2005 en legde zich oorspronkelijk toe op uitvoerende projectcoördinatie voor aannemersbedrijven. Het aspect klantenbegeleding kwam bij de residentiële projecten regelmatig mee in het te beheren werkpakket. Al snel werd ons duidelijk dat de klantenbegeleiding echter echt een discipline op zich is, dewelke een heel eigen aanpak behoeft.

De cel Klantenbegeleding werd opgezet als een aparte niche naast de bestaande projectcoördinatie. Door onze specifieke aanpak, gestoeld op ons diepgaand begrip over de uitvoering van bouwprojecten en de noden van de aannemers qua duidelijkheid en informatie enerzijds, maar anderzijds ook de uitgesproken wil om de interacties met kopers zo goed mogelijk te organiseren door zo duidelijk mogelijke trajecten te organiseren, groeide het gedeelte klantenbegeleiding dusdanig snel dat de projectcoördinatie naar het achterplan verdween.

Sinds 2020 kozen we met MasKo eenduidig voor de klantenbegeleiding; we geloven in onze aanpak en we geloven in de duidelijke meerwaarde die we zijn voor onze opdrachtgevers.

Indien u interesse heeft in onze dienstverlening, nodigen wij u van harte uit om met ons contact op te nemen voor een vrijblijvende kennismaking!

Team

Liesbet Pouls

Bestuurder & Eigenaar
Liesbet@masko.be

Stefanie Goyvaerts

Hoofd Klantenbegeleiding
stefanie@masko.be

Eline Nulens

Klantenbegeleider
eline@masko.be

Valérie Chauvaux

Klantenbegeleider
valerie@masko.be

Thomas van Sanden

Bestuurder & Eigenaar
thomas@masko.be

Wendy Houtmans

Klantenbegeleider
wendy@masko.be

Nele Geeraerts

Klantenbegeleider
nele@masko.be

Daniela Monterisi

Administratie & Boekhouding
daniela@masko.be

Chloé Dillen

Klantenbegeleider
chloe@masko.be